DORADZTWO

Dzięki specjalistycznej wiedzy w zakresie komunikacji wizualnej oraz doświadczeniu w branży reklamowej jesteśmy w stanie skutecznie pomóc w zakresie kreowania i poprawy wizerunku firmy, prowadzącego do wzrostu sprzedaży produktów i usług naszych Klientów.

Nasza oferta w tym zakresie skierowana jest do firm, które chcą poprawić sposób prowadzenia biznesu jak też do tych, które dopiero wchodzą na rynek i potrzebują pomocy w zakresie promocji i budowania wizerunku firmy oraz produktu.

sukces

1. Pomagamy w tworzeniu wizerunku powstających przedsięwzięć, jak również w procesie wprowadzania na rynek nowych produktów firm już istniejących.

2. Proponujemy optymalną do prowadzonej działalności formę reklamy bazującą także na zasobach internetu i prasy. Pomagamy podejmować decyzję w kwestii i sposobie wykorzystania różnych form budowania wizerunku firmy (www, facebook, ulotki, reklama wielkoformatowa, organizacja akcji promocyjnych, reklama prasowa, etc.).

3. Przeprowadzamy analizę wizerunku firmy i pomagamy wprowadzać niezbędne zmiany, by zbudować i podtrzymać pozytywny wizerunek firmy.

4. Analizujemy dział sprzedaży w firmach jak i w punktach sprzedaży. Poprzez podstawionych klientów sprawdzamy kulturę osobistą i sposób działania pracowników firmy. Takie badanie wieńczy raport z wnioskami i  zaleceniami prowadzącymi do eliminacji zachowań niepożądanych.